HİZMETLERİMİZ

detaylı araba temizliği

Günümüzde neredeyse arabası olmayan ev kalmamış durumda. Hayatın olağan akışında ise arabayla bizler her yere gidebiliyoruz. Mesela yaz aylarında piknik yapmaya ya da denize gidildiğinde arabanın dışı tamamen toz olabiliyor. Kış aylarında ise yerlerin çamurlu olması sebebiyle arabalar kirlenebiliyor. Arabalarda çocuk olması da arabaların içinin kirlenmesine sebebiyet verecektir. Ayrıca ayakkabıların kirli ve ya çamurlu olması araba iç zeminini kirletecektir.  Araba yıkama ve temizlemesi yapan firmalar genellikle görünen  kiri temizler. Detaylı bir temizlik yapmazlar. Koltuk üzerinde birikmiş olan kirler derine işlediğinden araçların periyodik olarak detaylı buharlı bakımı yapılmalıdır. Koltuklarda ve iç döşemelerde oluşan kirlerin buharın sıcaklığıyla yok olacak ve daha güzel görünüme sahip olacaktır. 

izmir ayrancılar koltuk yıkama yatak yıkama

Her ne kadar arabalar gündelik temizlemeden de geçirilirse koltuklarda derinlemesine biriken kir ve pas buharlı bir temizlik olmadan geçmeyecektir. Bundan dolayı her koltuk için periyodik zamanlarda bu bakımların yaptırılması gerekmektedir. Buharlı yıkama ile koltuk ve döşeme  derinlerine nüfus etmiş kirler yüksek sıcaklık sayesinde yok olacaktır.

Detaylı Araba Temizliği İzmir

İzmir Detaylı Araba Yıkama , bu konuda siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vereceğimize çok eminiz. Siz değerli müşterilerimizin köşe koltukarınızı en son teknoloji araç ve gereçlerle yıkıyor ayrıca en iyi marka temizlik ürünlerini kullanıyoruz. İzmir en iyi Detaylı Araba Yıkama firmamız Beyza Koltuk Yıkama çekyatlarınızı sadece yüzeysel değil derinlemesine ve en uç noktalarına kadar ayrıntılı bir şekilde temizliyoruz.

 

Neden Beyza Detaylı Araba Temizliği

İzmir Detaylı Araba Temizliği firmalarından olan Beyza Detaylı Araba Temizliği firması için en önemli husus müşterilerinin memnuniyetidir. Almak istediğiniz hizmeti; tecrübeli personelimiz sizlere sunmaktadır.  Bünyemizde çalışan tüm personel bu konu ile alakalı detaylı bilgi ve tecribeye sahiptir. Koltuklarınıza zarar vermeden kirleri yok edeceklerdir. Koltuklarınızı kendi malımız gibi biliyor ve ona göre işimizi yapıyoruz. Size verdiğimiz randevu saatlerine kesinlikle riayet ediyoruz. Ayrıca yaptığımız işlerin sonuna kadar arkasındayız.  İzmir Detaylı Araba Temizliği olan firmamız ayrıca şu ilçelerde de aynı hizmeti vermektedir.

Ayrancılar Detaylı Araba Temizliği 

Çiğli Detaylı Araba Temizliği

Bornova Detaylı Araba Temizliği

Gaziemir Detaylı Araba Temizliği

Torbalı Detaylı Araba Temizliği

Bayındır Detaylı Araba Temizliği

Buca Detaylı Araba Temizliği

Menderes Detaylı Araba Temizliği

Selçuk Detaylı Araba Temizliği