HİZMETLERİMİZ

sandalye yıkama

Sandalye Yıkama, koltuk yıkama firmamızın verdiği hizmetlerden sadece bir tanesidir. Alanında ve işinde uzman ekibimiz değişik dezenfekte formulleriyle sandalyelerinizi ilk günkü haline çeviriyor. 

Günümüzde çok sayıda işletmede yoğun bir şekilde sandalye kullanımı vardır. Okullardan, hastahanelere, cafelerden restaurantlara kadar hemen hemen tüm işletme ve kurumlarda sandalye olduğu için sandalye yıkama konusu çok önemlidir. Yanlış kullanılan temizlik malzemeleri sandalyelerde deformeye yol açabilir. Hatta temizlik sonrası yenilenmeye ihtiyaç olabilir. Bu da ekonomik olarak istenmeyen ve hesapta olmayan sonuçlara sebebiyet verecektir.  Bundan dolayı sandalyeler dönemsel olarak işin uzmanları tarafından temizlenmelidir. 

izmir ayrancılar koltuk yıkama yatak yıkama

Her ne kadar sandalyeler gündelik temizlemeden de geçirilirse sandalyelerde derinlemesine biriken kir ve pas buharlı bir temizlik olmadan geçmeyecektir. Bundan dolayı her sandalye için periyodik zamanlarda bu bakımların yaptırılması gerekmektedir. İzmir Sandalye Yıkaması firması olan firmamız Beyza Sandalye Yıkama bu konuda sizlere en iyi hizmeti verecektir. 

Neden Beyza Sandalye Yıkama

İzmir Sandalye Yıkama firmalarından olan Beyza Sandalye  Yıkama firması için en önemli husus müşterilerinin memnuniyetidir. Almak istediğiniz hizmeti; tecrübeli personelimiz sizlere sunmaktadır.  Bünyemizde çalışan tüm personel bu konu ile alakalı detaylı bilgi ve tecrübeye sahiptir. Sandalyelerinize zarar vermeden kirleri yok edeceklerdir. Sandalyelerinizi kendi malımız gibi biliyor ve ona göre işimizi yapıyoruz. Size verdiğimiz randevu saatlerine kesinlikle riayet ediyoruz. Ayrıca yaptığımız işlerin sonuna kadar arkasındayız.  İzmir Sandalye  Firması olan firmamız ayrıca şu ilçelerde de aynı hizmeti vermektedir.

Ayrancılar Sandalye Yıkama

Çiğli Sandalye Yıkama

Bornova Sandalye Yıkama

Gaziemir Sandalye Yıkama

Torbalı Sandalye Yıkama

Bayındır Sandalye Yıkama

Buca Sandalye Yıkama

Menderes Sandalye Yıkama

Selçuk Sandalye Yıkama